Program

25 Mayıs 2022, I. Gün

08:30 – 09:00

Kayıt

09:00 – 10:00

Açılış / Protokol Konuşmaları

(Ana Sahne)

Fatih Önyol, Türkiye KARİD Başkanı
Bülent Öztürk, Genel Müdür, Berrmak
Ömer Abdullah Karagözoğlu, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanı (Tenzipleri Halinde)
Ömer Fatih Sayan, T.C. Ulastirma ve Altyapı Bakan Yard.cısı (Tenzipleri Halinde)

10:00-10:15

Kahve Arası

10:15-12:00

Oturum I: Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Özel Oturumu

(Ana Sahne)

Moderatör: Müberra Oğuz, Başkan Yardımcısı, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu
Fatih Önyol, Türkiye KARİD Başkanı
Burak Kılıç, Türkiye Temsilcisi, UPS
Aslan Kut, Yönetim Kurulu Başkanı, MNG Kargo
Hakan Gülten, Genel Müdür, PTT A.Ş.
Vaner Kalaycıoğlu, Kurucu Ortak, Interglobal Kargo

12:00-13:00

Öğle Yemeği

13:00-13:20

ÖZEL SUNU: Noyan Ciritoğlu, Genel Müdür, Tobb Ticaret Merkezi A.Ş

(Ana Sahne)

13:00-14:50

Oturum II: E-ticaretin Altın Çağı I

(Konferans Salonu)

Moderatör: İbrahim Kırçova, İktisadi ve İdari Bilimler Fak., İşletme Bölümü, Üretim Yönetimi Ve Pazarlama, Yıldız Teknik Üniversitesi
Hakan Çevikoğlu, CEO, PTT AVM
İbrahim Kırçova, İktisadi ve İdari Bilimler Fak., İşletme Bölümü, Üretim Yönetimi Ve Pazarlama, Yıldız Teknik Üniversitesi
Kerem Yazıcı, CEO, PIXSelect Technology Inc.
Mesut Yüksel, Kargo Operasyonları Müdürü, LC Waikiki
Onur Kutlubay, CEO & Founder, You Parcel

14:50-15:05

Kahve Arası

15:05-16:35

Oturum II. : E-TİCARETİN ALTIN ÇAĞI-2

(Konferans Salonu)

İsa Korkmaz, CEO & Co Founder, Navlungo
Alp Çiçekdağı, Co-Founder, Park Palet
Alim Küçükpehlivan, CEO, Başarsoft
Özgür Duruöz, Co-Founder, İletmen Akıllı Teslimat

16:35-17:45

Oturum III: Kargo ve Posta Sektöründe Yeni Nesil Otonom Sistemler

(Konferans Salonu)

Moderatör: Cumali Yüksek, Genel Müdür Yardımcısı, PTT A.Ş
Onuralp Çelik, Satış ve Pazarlama Müdürü, Berrmak
Bergman Gülsün, Genel Müdür Yardımcısı, SICK
Banu Ortaç, Kurucu Ortak, Onuss Rotamen
Serdar Dilmen, CIO, DHL Express
Tuba Yılmaz Gözbaşı, Kurucu Ortak &COO, Optiyol

26 Mayıs 2022, II. Gün

08:30-10:00

Kayıt

10:00-10:20

ÖZEL Sunu: Hasan Önal, İhracat Genel Müdürlüğü Daire Başkanı, T.C. Ticaret Bakanlığı

10:20-11:30

Oturum IV: Kargo Hizmetlerinde İnovatif İş Modelleri

(Konferans Salonu)

Moderatör: Ali Taşkın, Genel Müdür, PTT Bilgi Teknolojileri A.Ş
Yusuf Köse, Yönetim Kurulu Başkanı, AGT Kurye
Erdal Özkan, CEO, Kargopark
Halil Enes Dağhan, Kurucu Ortak, Delivery One
Fahri Çırak, İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardıcmcısı, Kargoist
Alpay Yüksel, Akıllı Kasa ve Kiosk Ürünlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı, Birleşik Ödeme

11:30-11:45

Kahve Arası

11:45-12:05

ÖZEL SUNU: “Perakende E-Ticaretin Yükselişi” Ayşe Gedikli, E-Ticaret Direktörü, Evidea

(Ana Sahne)

12:05-12:30

ÖZEL SUNU: “Kargo Sektöründe FIAT Markası” Soner Çoklar, Filo Satış Müdürü, FIAT

(Ana Sahne)

12:30-13:30

Öğle Yemeği

13:30-14:30

Oturum V: Son Etap Lojistiği

(Konferans Salonu)

Moderatör: Prof. Dr. Mehmet Tanyaş, Başkan Yardımcısı, LODER Lojistik Derneği
Mehmet Tanyaş, Başkan Yardımcısı, LODER Lojistik Derneği
Teimur Bagirov, Head of Business Development EMEA, RouteQ
Cem Oğuz, Operasyon Genel Müdür Yardımcısı, Aras Kargo
Türkan Müge Özbekler, Dr. Öğretim Üyesi, Sinop Üniversitesi
Günay Yeşilbaş, Satış ve Pazarlama Direktörü, Interglobal Kargo

14:30-15:00

Kahve Arası

15:00-15:20

ÖZEL SUNU: Mehmet Kayış, İç Ticaret Genel Müdürlüğü Daire Başkanı, T.C. Ticaret Bakanlığı

(Ana Sahne)

15:20-17:00

Oturum VI: Yeşil Lojistik ve Sürdürülebilirlik

(Konferans Salonu)

Moderatör: Betül Yılmaz, Raportör, Mühendis, Avrupa Posta Hizmetleri Düzenleyicileri Grubu (ERGP) Sürdürülebilirlik Çalışma Grubu Raportör, BTK Sektörel Rekabet Dairesi
Gülizar Yavaş, Uluslararası Anlaşmalar ve AB Genel Müdürlüğü Daire Başkanı, T.C. Ticaret Bakanlığı
Seyhan Gülhan, CEO, LOGD
Engin Kolat, Operasyon Direktörü, UPS
İlker Görgün, Grup Müdürü, Bukoli, Borusan Lojistik